+380 (50) 390-27-95+380 (50) 374-69-69

Ми на карті
Лого
crumbs

Завжди попереду

Історія ТОВ «УПГ-ІНВЕСТ» бере свій початок з 2002 року, коли на теренах Чернівецької області було відбудовано птахофабрику та вперше в Україні почалося промислове вирощування індиків а також виготовлення високоякісного індичого м’яса під торговою маркою «Сяйвір».

 

З початку створення підприємство невпинно розвивається. Сьогодні ТОВ «УПГ-ІНВЕСТ» складається з декількох виробничих комплексів загальною площею близько 60000 м², забійного цеху з високоякісним сучасним обладнанням та устаткування для охолодження і миттєвого заморожування м’яса. Потужність виробництва сягає 12000 м’яса в рік.

 

ТОВ «УПГ-ІНВЕСТ» - це група компаній, яка з 2014 року є власником найбільшого в Західному регіоні комбікормового заводу ТОВ «АБО-МІКС». Потужність заводу складає 120 000 тон гранульованого комбікорму в рік для всіх видів свійських тварин та птиці. Продукція ТОВ «АБО-МІКС» відома під ТМ «AGRO GOLD MIX» успішно реалізується на території України та експортується до країн Євросоюзу.

Ключовим завданням працівників компанії ТОВ «УПГ-ІНВЕСТ» є виробництво тільки високоякісного продукту та максимальне задоволення потреб клієнта.

Це можливо завдяки жорсткому контролю на всіх етапах виробництва.

 

  • Одноденні пташенята від найкращого європейського виробника німецької компанії Kartzfehn.
  • Висококласний ветеринарно-санітарний супровід протягом уcього періоду вирощування. На базі ТОВ «УПГ-ІНВЕСТ» проводяться місцеві та міжнародні семінари та навчання.
  • Виробництво комбікорму для годівлі індиків на власному комбікормовому заводі ТОВ«АБО-МІКС» з ретельно відібраної сировини за спеціальними рецептами.
  • Забій і зберігання готової продукції здійснюється згідно найвищих стандартів та відповідно найжорсткіших європейських вимог.

   

ТОВ «УПГ-ІНВЕСТ» - це команда висококваліфікованих цілеспрямованих спеціалістів, що дбає про якість власної продукції ТМ «Сяйвір» та досягає найвищих результатів, чим і зарекомендувала себе як надійний бізнес-партнер.

СЕРТИФІКАТИ І ВИНАГОРОДИ

Контроль за якістю продукції є одним із пріоритетних завдань ТОВ «УПГ-ІНВЕСТ». На підприємстві було запроваджено системи управління якістю ISO:9001 та безпечністю харчових продуктів ISO:22000 (HACCP), а також розроблено систему відстеження (traceability system).